🎁🎅🎄

Czy ktoś z Twoich bliskich marzy o przebiegnięciu półmaratonu? Najlepszy przyjaciel chciałby sprawdzić się na dystansie Ultra? A może po prostu nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla męża, żony, kumpla, koleżanki? Może udział w biegu górskim to skryte marzenie Twojej mamy lub Twojego taty?

Podaruj im VOUCHER na bieg!

Do 21 grudnia możesz zamówić dla nich jeden z dziewięciu voucherów prezentowych.

✨ Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zawrzesz w niej informacje:

1. Na jaki dystans wybierasz voucher.

2. Podasz dane ZAMAWIAJĄCEGO prezent (imię, nazwisko, adres mailowy oraz telefon)

3. Podasz dane osoby obdarowanej prezentem (imię, nazwisko, adres, zamieszkania, numer telefonu, datę urodzenia, kraj, nazwę klubu)

4. Jeżeli do vouchera chciałbyś domówić pamiątkową koszulkę techniczną, również prosimy o tę informację w wiadomości mailowej.

5. Uiścisz opłatę za voucher na nasze konto, a następnie prześlesz potwierdzenie przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

🔖 Obdarowana osoba na listę startową DFBG zostanie wpisana 2 stycznia 2023 roku, tak aby nie psuć jej wcześniej świątecznej niespodzianki.
 
 
Obowiązuje cena zawarta w regulaminie zawodów. Vouchery nie podlegają zwrotowi.
 
🎁🎄✨🎅🎁🎄✨🎅🎁🎄✨🎅🎁🎄✨🎅