Święto biegaczy podczas jubileuszowej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich już za niecały miesiąc! Trenuj i planuj fantastyczny czas w Lądku-Zdroju. Nie czekaj ani dnia dłużej, aby nie przegapić niższej opłaty startowej!

 

Tylko do 15 czerwca możesz skorzystać z niższej opłaty, która obowiązuje na wszystkich trasach X edycji Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich.

 

X edycja DFBG odbędzie się w terminie 14-17 lipca 2022 roku. To 4 dni wydarzeń biegowych, koncerty, spotkania, licytacje, przedstawienia dla najmłodszych. Do tego specjalna strefa expo, strefy chillout i gastro, mnóstwo atrakcji, które zapewnią partnerzy wydarzenia. To właśnie w Lądku-Zdroju odbędzie się największe święto trailowego biegania! 

 

Przypominamy: 

➡️ do 15 czerwca br., obowiązuje niższa opłata startowa na wszystkich dystansach DFBG; 

➡️ do 15 czerwca br., możecie zamówić też pamiątkową, jubileuszową koszulkę techniczną;

➡️ do 17 czerwca br., zawodnicy startujący na dystansie KBL 110KM mogą wykupić bilet na transport organizatora, którym dotrzecie na linię startu zlokalizowaną w Kudowie-Zdroju. Jak to zrobić? Dowiecie się tutaj: http://dfbg.pl/dla-zawodnikow/najczestsze-pytania 

➡️ do 30 czerwca br., możecie przepisać swój pakiet startowy na INNĄ OSOBĘ lub przenieść pakiet startowy na INNY BIEG rozgrywany w ramach DFBG2022. Informacje, jak to zrobić, znajdziecie tutaj: http://dfbg.pl/dla-zawodnikow/najczestsze-pytania 

 

Zapisy trwają: www.dfbg.pl 

 

Nie może Cię tu zabraknąć!