Lubisz sportową atmosferę?
Chcesz poznać fajnych ludzi o podobnych zainteresowaniach?
A może chciałbyś zdobyć nowe doświadczenie i zobaczyć organizację biegów ULTRA od kuchni?

DOŁĄCZ DO ZAŁOGI GÓRSKIEJ I ZOSTAŃ NAJLEPSZYM WOLONTARIUSZEM NA ŚWIECIE!

Załoga Górska to ekipa pełna szalonych osób, które swój czas, chęci i zaangażowanie przenoszą do Lądka-Zdroju aby sprawić, że biegacze poczują się jak w domu!

Poszukujemy osób, które mogą dołączyć do najlepszej ekipy wolontariuszy i pomóc w organizacji jednego z największych festiwali biegowych w Polsce – czyli Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich w Lądku-Zdroju!

Praca nie wymaga specjalnych umiejętności czy doświadczenia. Natomiast mamy kilka wymogów:

  • mnóstwo humoru i pozytywnego nastawienia do działania,
  • ukończone 18 lat
  • odpowiedzialność i zdrowy rozsądek mile widziany,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielność i sumienność w wykonywanych pracach,

Załogowicze pomagają w biurze zawodów, znakują trasy, rozstawiają punkty odżywcze, odpowiadają za przyjmowanie i wydawanie depozytów, pomagają wskazać właściwą drogę na mniej oczywistych rozstajach, przekazują informacje, rozwieszają bannery, składają bannery, itp. itd. słowem są DUSZĄ imprezy!

Wolontariusze będą potrzebni od 11.07.2022(wtorek) od godz. 12:00 – przyjazd do godziny 16:00 do 17.07 (niedziela) odjazd 22:00/ 18.07.2021 ( poniedziałek ) odjazd o godzinie 12:00 *

W tym czasie zapewniamy nocleg w warunkach turystycznych (niezbędne własna karimata i śpiwór, spanie na salach gimnastycznych), wyżywienie ze wspólnej organizatorskiej michy, zwrot kosztów przejazdu oraz pamiątki z imprezy.

 

Koordynator wolontariatu

 Sylwia Niezgódka 

+ 48 609 303 152 
www.facebook.com/zalogagorska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.