EXPO skierowane jest do uczestników Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju 2024, a także osób odwiedzających lądecką imprezę, ceniących aktywny wypoczynek, zdrowy styl życia oraz do osób, które zainteresowane są sportem, sprzętem, akcesoriami, odżywkami.

Podczas Festiwalu w 2023 roku, w sumie we wszystkich biegach wystartowało ponad 4000 osób, a statystycznie każdy biegacz występujący w Lądku-Zdroju przyjechał co najmniej z jedną osobą towarzyszącą (rodzina, znajomi).

Jednym ze znaków rozpoznawczych DFBG są Targi EXPO odbywające się w centralnej części Parku Zdrojowego w bliskiej odległości od Zdroju Wojciecha. Na terenie Targów EXPO zorganizowana jest również strefa gastronomiczna i regeneracyjna, cieszące się znacznym zainteresowaniem.

Do udziału w targach zachęcają też zaplanowane koncerty oraz spotkania z gośćmi specjalnymi, które odbywają się w obrębie Targów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swojej firmy, produktów, rękodzieła w Naszym EXPO zapraszamy do wypełnienia formularzabit.ly/expoDFBG2024 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2024 roku. 
DFBG EXPO RUNNER – to nowa strefa na mapie festiwalowego miasteczka najpiękniejszej biegowej imprezy w kraju. Dla Was – Biegaczy – to możliwość poznania biegowych wydarzeń, kluczowych trailowych wyzwań, ale i nie tylko!

Dla organizatorów biegów to możliwość pokazania się na największym wydarzeniu biegów górskich w Polsce.

Tworzymy miejsce, w którym integrujemy społeczność biegową 🤜🤛 Kilkudziesięciu wystawców to doskonała okazja, by zaplanować kalendarz startów na rok 2025.

Zatem… Biegacze – szykujcie się na totalne oględziny!🌪

Organizatorzy – jeśli chcielibyście dołączyć do grona wystawców wypełnijcie dedykowany dla Was formularz zgłoszeniowy:  bit.ly/expoRunnerDFBG2024 
 
Wszelkie informacje i kontakt:

Hanna Hylińska 

Koordynator strefy EXPO

+48 603 183 129 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.