EXPO skierowane jest do uczestników Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju 2024 a także osób odwiedzających lądecką imprezę, ceniących aktywny wypoczynek, zdrowy styl życia oraz do osób, które zainteresowane są sportem, sprzętem, akcesoriami, odżywkami.

Podczas Festiwalu w 2023 roku, w sumie we wszystkich biegach wystartowało ponad 4000 osób, a statystycznie każdy biegacz występujący w Lądku-Zdroju przyjechał co najmniej z jedną osobą towarzyszącą (rodzina, znajomi).

Jednym ze znaków rozpoznawczych DFBG są Targi EXPO odbywające się w centralnej części Parku Zdrojowego w bliskiej odległości od Zdroju Wojciecha. Na terenie Targów EXPO zorganizowana jest również strefa gastronomiczna i regeneracyjna, cieszące się znacznym zainteresowaniem.

Do udziału w targach zachęcają też zaplanowane koncerty oraz spotkania z gośćmi specjalnymi, które odbywają się w obrębie Targów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swojej firmy, produktów, rękodzieła w Naszym EXPO zapraszamy do kontaktu z Hanią! :)


Wszelkie informacje i kontakt:

Hanna Hylińska 

Koordynator strefy EXPO

+48 603 183 129 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.