Przygotuj się do startu w DFBG razem z Salomon Polska!
"𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐎𝐖𝐄 𝐀𝐁𝐂" to filmowy cykl biegowych porad, który pozwoli Wam się przygotować do startu w Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich. 
Cykl tworzymy razem z firmami Salomon, Suunto, AMC Petzl Polska.

 
W tym odcinku poruszamy temat okresu przygotowawczego do startów docelowych, czyli co jest ważne podczas treningów w okresie jesienno-zimowym oraz podpowiemy jak ubrać się na zimowe treningi i na co zwrócić uwagę. 
 
Jak przygotować się do swojego pierwszego ULTRA biegu? Jaka objętość treningowa jest dobra na początek przygody? No i kluczowe - jaką rolę odgrywa bezpośrednie przygotowanie startowe? Tego dowiecie się z drugiego odcinka TRAILOWEGO ABC. 
 
Zacznijmy do tego, że gór nie należy się bać! Jaki dystans wybrać na swój pierwszy start? Na co zwrócić uwagę? Jak ważna rolę odgrywa zapotrzebowanie kaloryczne na takich biegach? Tego dowiecie się z trzeciego odcinka Trailowego ABC w którym swoimi radami i doświadczeniem dzieli się Natalia Tomasiak. 

 
Czas pomyśleć o sprzęcie. No właśnie! Dlaczego tego tematu nie warto zostawiać na ostatnią chwilę? O tym opowie Wam dzisiaj Natalia Tomasiak - zawodniczka Salomon Suunto Team Poland.
 
ODCINEK 5 

Tym razem skupiliśmy się na przygotowaniu logistycznym i taktyce przy planowaniu startów. O tym wszystkim opowiada nikt inny jak specjalistka od długich dystansów - Magdalena Łączak i Paweł Dybek - Salomon Suunto Team. Mamy nadzieję, że ten materiał pozwoli Wam się jeszcze lepiej przygotować do #DFBG, który już za 2 miesiące.