EXPO skierowane jest do uczestników Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju 2023, a także osób odwiedzających lądecką imprezę, ceniących aktywny wypoczynek, zdrowy styl życia oraz do osób, które zainteresowane są sportem, sprzętem, akcesoriami, odżywkami.

Podczas Festiwalu w 2022 roku, w sumie we wszystkich biegach wystartowało ponad 4 500 osób, a statystycznie każdy biegacz występujący w Lądku-Zdroju przyjechał co najmniej z jedną osobą towarzyszącą (rodzina, znajomi).

Edycja 2023 zapowiada bardzo dynamiczny wzrost frekwencji. Szacujemy, że na kolejnej edycji DFBG wystartuje około ponad 4,5 tysiąca zawodników! Jeżeli dodamy do tego szczyt sezonu turystycznego oraz lokalną społeczność, łatwo obliczyć, że impreza gromadzi niemal 10 tysięcy odbiorców.

Jednym ze znaków rozpoznawczych DFBG są Targi EXPO odbywające się w centralnej części Parku Zdrojowego w bliskiej odległości od Zdroju Wojciecha. Na terenie Targów EXPO zorganizowana jest również strefa gastronomiczna i regeneracyjna, cieszące się znacznym zainteresowaniem.

Do udziału w targach zachęcają też zaplanowane koncerty oraz spotkania z gośćmi specjalnymi, które odbywają się w obrębie Targów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zaprezentowaniem swojej firmy, produktów, rękodzieła w Naszym EXPO, zapraszamy do kontaktu!


Wszelkie informacje i kontakt:

Przemysław Ząbecki
Koordynator strefy EXPO

+48 696 404 928
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.